sobota, 02 maj 2020 07:22

Rzeźba, rękodzieło, zmiany w gospodarstwie :)

Napisane przez Gospodarstwo Karolina
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Jak za pewne , niektórzy zauważyli w ostatnim czasie w branży turystycznej mieliśmy lekki zastój :). Nie było wycieczek które potrzebują przewodnika ani turystów którzy potrzebują pokoi i noclegów.

nie miałem pracy jako kwaterodawca, przewodnik, pilot wycieczek. Skoro nie ma pracy to postanowiłem wziąć się do robotylaughing i tak zrobiłem.

Czas przestoju wykorzystałem do modernizacji, remontów, porządków w gospodarstwie tak aby odwiedzający nas goście mieli jak najlepsze warunki do wypoczynku. Przebudowałem stajnie i boksy dla koni, wybiegi dla drobiu, w saunarium wprowadziłem pewne modyfikacje, między innymi są nowe rzeźbione karnisze, parawan który można łatwo przesuwać czy lampa zrobiona ze starego koła od wozu drabiniastego. Wyremontowałem bryczkę, zrobiłem nowe schodki prowadzące do ogrodu z jacuzzi. Miejsce do grillowania wzbogaciło się o duży, czterometrowy stół wyrzeźbiony w kształt jaszczurki i stylowe ławeczki. Na zdjęciach widać kilka z moich "dzieł", jedne gotowe inne w trakcie tworzenia ale zdjęcia, jak to zdjęcia nie pokazują dokładni prawdziwego stanu. Zapraszam do mojego gospodarstwa na wypoczynek, pokoje czekają laughing

Czytany 1557 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.